צור קשר

  ייעוץ משפטי אישי 24/7

  מיסוי בינלאומי

  כל מדינה כללי חשבונאות ומיסוי משלה. ליווי משפטי בתחום המיסוי הבינלאומי הוא כלי חיוני לעסקים המעוניינים ליהנות מתכנון מס יצירתי, לגיטימי ומשתלם כלכלית. כמו כן, גם יחידים בעלי הון פנוי והשקעות בינלאומיות יכולים וצריכים לנצל היבטי מיסוי בינלאומי המאפשרים להם, בדרכים חוקיות כמובן, לצמצם את תשלומי המס שלהם.

  חשיבות ניהול נכון של היבטי מיסוי בינלאומי היום

  תחום המיסוי הבינלאומי הפך הרבה יותר מהותי, ברור והכרחי בשנים האחרונות, עובדה שחשוב להבינה בין אם אתם עסק בעל פעילות גלובלית, משקיעים פיננסיים או יזמים חדשים. אם בעבר היה יחסית קל ופשוט להחזיק כספים ונכסים במדינות שונות ברחבי הגלובוס, כולל במקלטי מס למיניהם ובפועל בלי לחשוש באמת מגילוי העניין או מדפיקה על הדלת מטעם רשות המיסים הישראלית – היום המציאות שונה לגמרי!

  הרגולציה הישראלית והעולמית השתנתה מהותית בשנים האחרונות (למשל חוקי FATCA  בארה"ב), כמו גם הלך הרוח הציבורי בנושאי התחמקות ממס ברמה המקומית והעולמית. כך למשל היום גופים פיננסיים בכל  העולם מחויבים להעביר למדינות מידע אודות אזרחים המחזיקים חשבונות בנק בחו"ל ויש הרבה יותר העברת מידע בין גופים מסחריים למדינות ובין רשויות המס של המדינות השונות.

  המציאות החדשה הזו מדגישה ביתר שאת את החשיבות המכרעת של ניהול נכון וחכם של תהליכי מיסוי בינלאומי. זאת גם כדי לשלם בסופו של דבר פחות מס וגם כדי להימנע מכניסה לבעיות משפטיות של עבירות מס שעשויות להיות בעלות השלכות חמורות.

  וכל זה עוד לפני שהתייחסנו לעומק לחשיבות הכלכלית הטהורה של תכנוני מס חכמים ולגיטימיים ככלי אפקטיבי ומקובל לשפר רווחים וביצועים של גופים עסקיים ומשקיעים פרטיים.

  מיסוי בינלאומי יעיל – הדרך שלכם להצלחה גלובליתגילוי מרצון

  בכפר הגלובלי בו אני חיים, חברות רבות מקיימות פעילות עסקית חובקת עולם, ההופכת את תחום המיסוי למורכב וסבוך במיוחד. כל מדינה מחוקקת ואוכפת כללי חשבונאות ומיסוי ייחודיים לה, הקובעים לאן יזרמו כספי המיסים שנגבו ע"י רשויות המס המקומיות, כמה מס גובים ובאלו תנאים.

  לדוגמא: בארצות הברית מיושם מס טריטוריאלי, הקובע שכל פעילות עסקית המבוצעת על אדמתה, הן ע"י תושבים והן ע"י אזרחים זרים, מחויבת במס. מאידך, ישנן אמנות שונות שנועדו למנוע כפל תשלומי מס בשתי מדינות או ניצול של מקלטי מס.

  משרד עו"ד בועז ראובן ושות' - מומחים למיסוי בינלאומי

  היכרות עמוקה עם האמנות, התקנות והחוקים העוסקים בתחום המיסוי הבינלאומי ובתכנון מס מיטבי, הם תנאי בסיסי להפחתת נטל המס המוטל על עסקאות בינלאומיות, ככל הניתן במסגרת החוק.

  משרד עו"ד בועז ראובן ושות' מתמחה בענף המיסוי בכלל ובמיסוי בינלאומי בפרט ומשרת לקוחות בכל מגזרי המשק. צוות המשרד, השולט ברזי חוקי המיסוי והאמנות הבינלאומיות, ילווה אתכם בתכנון פעילותכם העסקית הבינלאומית, עם פתרונות יצירתיים וחוקיים בכל היבטי המיסוי הבינלאומי, אשר יסייעו לכם ליהנות משיעור מיסוי מופחת ושיפור הביצועים הפיננסיים:

  • ייצוג מול רשויות המס בישראל וארה"ב
  • תכנון ותיאום מס בפעילות עסקית חוצת גבולות
  • הפקת חוות דעת בסוגיות הנוגעות למקלטי מס ומיסוי בינלאומי
  • ייעוץ בענייני פקודת המכס והרגולציה וייצוג נאשמים בעבירות אלו
  • ליווי משפטי בהקמת חברות בחו"ל
  • עריכת חוזים בינלאומיים
  • ליווי בהתנהלות מול בנקים ורואי חשבון בחו"ל
  • מימוש זכויות תושבים חוזרים
  • הליכי גילוי מרצון לאנשים פרטיים

  דוגמא ליעילות הליווי של עו"ד מומחה מיסוי בינלאומי

  ר.ד. הוא אזרח צרפתי אשר פתח חשבונות בנק בישראל והפקיד בהם שני מיליון דולר, בלי שדיווח עליהם במולדתו צרפת. ר.ד פנה אל משרדנו לאחר שהסתבר לו שישראל, כחברה ב-OECD, עומדת לאמץ את הנוהל לחילופי מידע אוטומטיים על בעלי חשבונות בנק, כחלק מהמלחמה בהון השחור.

  במסגרת נוהל זה, הוא יחויב לחתום על הצהרה, לפיה החשבון והכספים המופקדים בו דווחו לרשויות המתאימות בחו"ל וכל המיסים בגינם שולמו ואם יסרב לחתום, הונו יוקפא עד להודעה חדשה. בעזרת הייעוץ המשפטי שהענקנו לו בתחום המיסוי הבינלאומי, בעייתו הסבוכה של ר.ד נפתרה בצורה אופטימאלית ותוך צמצום משמעותי של תשלומי המס בהם היה חייב".

  כתבות שעשויות לעניין אותך

   דילוג לתוכן