צור קשר

  ייעוץ משפטי אישי 24/7

  מכס ורגולציה

  כחלק ממגוון מהלכים וקווי מדיניות של מדינת ישראל לפקח ולהגן על הכלכלה המקומית, הממשלה וגופים שונים מטעמה מפעילים היבטים רבים של רגולציה על המגזר העסקי וכמו כן המדינה מיישמת מכסים שונים ורבים, מהמכס על אנשים פרטיים שעוברים בנמלי הים והתעופה ועד מכסים ספציפיים למוצרי ייבוא אחרים. מדובר על מערכת רחב ומורכבת של חוקים, תקנות, הגדרות והיבטים – לכן כדי לקבל ייצוג הולם, מקצועי ואיכותי ביותר בתחום של עבירות מכס ורגולציה יש לשכור את שירותיו של משרד עו"ד המתמחה בתחומים פרטניים אלו – משרד עורך דין בועז ראובן.

  למשרד התמחות וניסיון בייצוג לקוחות בעבירות מכס, ייעוץ וחוות דעת בפקודת המכס, משפט ימי, חוזים בינלאומיים, מימוש זכויות תושבים חוזרים, היבטים משפטיים של עבירות רגולציה שונות, מיסוי וכן במשפט הבינלאומי.

  כאשר אנו מדברים על עבירות מכס ורגולציה הכוונה היא בעיקר לעבירות ברמה העסקית-מסחרית. אך אנו מטפלים גם במקרים פרטיים של עבירות מכס כגון הכנסת מוצרים לישראל בשווי כולל של מעל 200$ או מעל הכמויות המותרות בחוק וללא דיווח לרשויות המכס. כמו גם מקרים פרטיים של עבירות מכס המערבות סכומי מזומן מעל לרף המוגדר בחוק שניתן להוציא או להכניס לישראל.

  הונאת מכס ורגולציה היא עבירה פלילית!

  הברחת סחורות ללא תשלום מכס, ייבוא פריטים החייבים במכס ללא תשלום המס הנדרש, הצהרה כוזבת על ייבוא מוצרים וסחורות, החדרת פריטים אסורים כגון סמים או אמצעי לחימה וזיוף אישורי יבוא, מוגדרים כולם כהונאות מכס. הונאות אלה מהוות עבירה על פקודת המיסים והטיפול בהן משלב הליך משפטי אזרחי-שומתי והליך משפטי פלילי המתנהלים בנפרד ואשר לכל אחד מהם פוטנציאל ענישה נפרד. לכן, ייצוג משפטי אפקטיבי, מתחיל בליווי וייצוג רב-תחומי, ע"י גורם משפטי בעל בקיאות הן בתחום הפלילי והם בתחום האזרחי של דיני מיסוי ומכס: משרד עורכי דין בועז ראובן ושות' מציע בדיוק התמחות רב תחומית זו וניסיון רב שנים בניהול מוצלח של תיקי עבירות מכס ורגולציה.

  הדרך להסדר, עוברת במשרד עו"ד בועז ראובן ושות' גילוי מרצון הוראת השעה

  משרד עורכי דין בועז ראובן ושות' צבר ניסיון רב בייצוג לקוחות בתחום המכס והרגולציה והוא מעניק ייעוץ משפטי מקיף במגוון סוגיות הנוגעות בעבירות מכס - החל מעבירות הברחת טובין, דרך התחמקות מתשלומי מס קנייה ועד הגשמת רשימון כוזב.

  כל עורכי הדין העומדים לרשותכם במחלקת המכס והרגולציה של המשרד, הם יוצאי רשות המסים המכירים את המערכת מבפנים ונמצאים בקשרי עבודה שוטפים וחיוביים עם חוקרי המכס. הליווי הצמוד לו תזכו, משלב המעצר והחקירות, ימנע מכם להפליל את עצמכם בתום לב ויגדיל את הסיכוי שהעבירה שביצעתם לכאורה, תסווג כעבירה המאפשרת הגעה להסדר הוגן וללא עונשי מאסר בפועל או קנסות כבדים מדי.

  דוגמא לטיפול המשרד בתיק עבירות מכס

  "חברה מובילה בתחום ציי הרכב אותה מייצג המשרד, מייבאת מכוניות בייבוא מקביל. לטענת מחלקת החקירות של המכס, החברה הציגה בפני משרד התחבורה מסמכים מזויפים מטעם סוחרים בחו"ל, בהם ערך כלי הרכב המיובאים נמוך מהשווי האמיתי שלהם.

  במהלך הייצוג וההליכים נגד החברה ומנהליה אשר הואשמו בביצוע עבירות חמורות על פקודת המכס, פקודת היבוא והיצוא, חוק מס קנייה וחוק הלבנת הון, פעלנו להשגת הסדר טיעון, לשביעות רצונם של כל המעורבים".

   דילוג לתוכן