שוק ההון

משרדנו אמון על מתן שירותים משפטיים לגופים שונים במשק הישראלי, אשר פעילותם מערבת את שוק ההון. לאורך יותר מעשור של פעילות ענפה בתחום אנו מסוגלים להציע ללקוחותינו ניסיון מעמיק והיכרות מקיפה עם הגורמים הרלוונטיים, ביניהם הבורסה, הרשות לניירות ערך, בתי השקעות ובנקים. אנו אמונים על מתן שירותי בוטיק יסודיים, נמרצים ומסורים לכל לקוח, בדגש על זמינות מרבית, מציאת פתרונות יצירתיים לצרכיו ויעדיו, וחתירה לתוצאות הטובות ביותר.

למשרדנו ניסיון רב במתן שירותי עורך דין שוק ההון, וזאת בשורה ארוכה של נושאים, כגון סיוע באישור וניסוח של תשקיפי מדף, ועריכת תשקיפים עבור הנפקות משנה והנפקות ראשונות. כמו כן, אנו מעניקים סיוע בעל הקשור להכנתם והגשתם של מסמכים לגיוס הון ממשקיע פרטי, ובביצוען של עסקאות ובניסוח הסכמים בהתאם להנחיות הבורסה ותקנות הרשות לניירות ערך. לקוחותינו גם זוכים לסיוע בהכנת והגשת כל הדוחות הנדרשים על ידי הרשות לניירות ערך, בין אם תקופתיים או מידיים, וכל זאת באופן יסודי ודיסקרטי לחלוטין. מלבד האמור לעיל, את המעטפת המקצועית של משרדנו משלימה היכרות מעמיקה ויוצאת דופן עם היבטי מיסוי בכלל, ועם מיסוי בינלאומי בפרט. בין היתר, אנו מסייעים בכל הקשור לתכנון ותיאום מס, עמידה בדרישות הרגולטור, סוגיות מקלטי מס, וייצוג לקוחותינו מול רשויות המיסים בחו"ל ובישראל.

יתר על כן, ביכולתנו לסייע בעריכתם של חוזים בינלאומיים, בהתנהלות מול גורמים נוספים בחו"ל כגון בנקים, ובמתן חוות דעת וייעוץ במגוון רחב של נושאים נוספים. מעבר לכך, משרדנו מתמחה בייצוג בעבירות הלבנת הון בישראל ומחוץ לגבולות המדינה, לרבות ייצוג בכלל הערכאות הרלוונטיות, בהליכי הסגרה, במעצרים ועוד. כל זאת, בדגש על שירות מסור ואישי לכל אחד מלקוחותינו, והיכרות מלאה עם מצבו המשפטי והאפשרויות הפתוחות בפניו.

 

unnamed-1