צור קשר

  ייעוץ משפטי אישי 24/7

  עורכי דין מיסים

  משרדנו מייצג למעלה מעשור נישומים, נחקרים ונאשמים מול רשויות המס הישראליות, בנוסף מציע המשרד שירותים משפטיים מותאמים אישית בנושאי המיסוי הבינלאומי - פלילי/אזרחי.

  בתחום המיסוי ישנם מקרים המתנהלים במישור הפלילי וישנם מקרים המתנהלים במישור האזרחי, אנו מספקים  שירותים בשני המישורים, יחד עם צוות משפטי וכלכלי מיומן ומנוסה.

  משרדנו, ברשות עורך דין מס הכנסה בועז ראובן, פועל בתחום דיני מיסוי בתיקים כגון:

   

  • עבירות מס הכנסה
  • עבירות מע"מ
  • עבירות צווארון לבן
  • הלבנת הון
  • הליכי גילוי מרצון
  • מיסוי בינלאומי

   

  השירותים המשפטיים שלנו בתחום המס כוללים ליווי נחקרים, ייצוג משפטי מלא של נאשמים בנושא עבירות מס, מתן חוות דעת מקצועיות, ייעוץ לגבי תכנון מס וכל צורך משפטי רלוונטי – הכל בהתאמה אישית מלאה, תוך מקצועיות ויצירתיות משפטית וכאשר האינטרסים שלכם תמיד עומדים למול עינינו.

  דיני מיסוי מהווים ענף משפטי מורכב, מקיף ולעיתים מסועף, ענף משפטי זה נשען על חוקי המס של מדינת ישראל ועל אכיפת חוקים אלו וניהול מערכת המיסוי בידי רשות המיסים.
  דיני מיסים כוללים אינספור היבטים והגדרות, תקדימים ונהלים, לכן כדי לספק שירות משפטי איכותי ומוצלח יש צורך בהיכרות מעמיקה עם התחום כולו, כמו גם עם מכלול של היבטים כלכליים-משפטיים ופליליים נוספים.

  החוק הישראלי מגדיר מהן עבירות מס הכנסה ומה העונשים הרלוונטיים לסוגי העבירות השונות, כאשר בהחלט ישנם עונשי מאסר בגין עבירות מס וכמו כן מוטלים קנסות כבדים.
  אי לכך, שירותי עו"ד מס הכנסה הם קריטיים ובמקרים הרלוונטיים יכולים לשפר מהותית את מצבו של נחקר או נאשם בעבירות מס או לייעל את תכנון המס הלגיטימי שלאדם או עסק.

  משרדנו מגיע לכל תיק ולכל לקוח עם ידע מקצועי מעמיק בתחום המיסוי ועם ניסיון מעשי איכותי ומוכח במגוון אדיר של תיקי מס.

  לאורך שנות פעילות המשרד ייצגנו בהצלחה ובנאמנות ללא פשרות אנשים פרטיים, מנהלים עסקיים, עסקים קטנים ובינוניים, שכירים, חברות ומשקיעי נדל"ן - לקוחות שבחרו בנו, בין היתר, מהסיבות הבאות:

   

  • מקצועיות: היכרות מעמיקה עם דיני המיסים ועם התחום הכלכלי, לצד למידה מתמדת וחדשנות משפטית.
  • אמינות ושקיפות: אצלנו הלקוח תמיד במרכז במלוא מובן המילה.אנו פועלים תמיד בשקיפות מלאה ומתוך אמינות בלתי מתפשרת מול ועבור הלקוח.
  • יצירתיות: תחום המיסוי הוא מורכב, טכני מאוד ואפילו אפור לעתים – בדיוק בגלל זה אנחנו במשרד מיישמים יצירתיות משפטית לאורך כל הדרך וכדי למקסם את סיכויי ההצלחה שלכם.
  • הצלחות מוכחות: עורכי דין במשרד מומחים בתחום מיסוי ו/או משפט הבינלאומי לצד הצלחות משפטיות רבות מאחורינו, במגוון רחב של תיקי מסים מורכבים.
  מה עושה עורך דין מיסים?

  המון דברים ולגבי מגוון תחומים הקשורים למיסוי!

  עורכי הדין של המשרד הם מומחים מנוסים בכל היבטי עולם המיסוי:

  – טיפול בתיקי עבירות מס

  – התדיינות בנושאים שונים מול רשות המיסים

  – הגשת דיווחים בצורה אפקטיבית

  – תכנוני מס חכמים ללקוחות עסקיים ופרטיים.

  עורך דין מיסים מנווט את דרכו עבור לקוחותיו דרך אינסוף חוקי ותקנות מיסוי, פסיקות, הוראות ותקדימים.
  שילוב זה של ידע מקצועי מקיף, ניסיון ויצירתיות משפטית מאפשרים לנו לספק פתרונות מיסוי מותאמים אישית ומוכווני תוצאות אופטימאליות עבור לקוחותינו.

  מתי כדאי לשכור את שירותיו של עו"ד מיסוי?

  באופן כללי, בכל נושא, שאלה או מקרה הנוגע לתחומי המיסוי השונים, בישראל או בחו"ל, כאדם פרטי או כעסק.

  עורך דין מיסים מנוסה ומומחה בתחומו הנמצא לצידכם יכול לסייע מאוד ולנווט את הספינה לחוף מבטחים גם במצבים המורכבים ביותר.
  אם אתם נמצאים במהלך חקירת מס או שהוגש נגדכם כתב אישום בגין עבירות מס, אתם חייבים עורך דין מיסוי לצידכם לייצוג משפטי צמוד.

  כמו כן, הוא בעל המקצוע המתאים למהלכים כמו תכנוני מס פרטיים ועסקיים, גילוי מרצון, השגות שומה, יעוץ משפטי לגבי מיסים, בקשת החלטה מקדמית ומגוון אדיר של נושאי מיסוי.

  מדוע לבחור במשרד עו"ד בועז ראובן?

  משום שאנחנו משרד בוטיק המתמחה במיסוי במגוון מישורים ועם ניסיון עשיר ומוכח באינספור תיקים ולקוחות מרוצים.

  המשרד כולל צוות מובחר של עורכי דין מומחים במיסוי וכלכלה, חלקם יוצאי החטיבה המשפטית של רשות המיסים.

  הגודל שלנו מהווה יתרון תחרותי ושירותי, כי אנחנו בוחרים את התיקים שאנו עובדים איתם וכל צוות המשרד משקיע משאבים ומאמצים בקידום התיק לעבר המטרה האופטימאלית עבורכם – הכל במקצועיות, שקיפות ואמינות חסרות פשרות.

  האם אני צריך עו"ד מיסים או רו"ח?

  במקרים רבים, מצב אידיאלי יהיה להיעזר בשני השירותים המקצועיים הללו, שאמנם הם דומים במובנים רבים אך גם שונים ומצריכים סט שונה של ידע ומיומנויות.

  בנושאים של עבירות מס, חקירות מס ושאר היבטים פליליים של עולם המיסוי למשל, קריטי לקבל ליווי צמוד של עורך דין מיסים.

  עורך הדין מספק זווית משפטית על נושאי מיסוי שונים ולא רק זווית כלכלית-חשבונאית כפי שהשירות החשוב של רואה החשבון מספק. במשרד עו"ד בועז ראובן אנו עובדים בצמוד לרו"ח על רוב מוחלט של התיקים שלנו, כדי לקבל את התמונה המלאה של המקרה ולהגיע לתוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו.

   דילוג לתוכן