צור קשר
ייעוץ משפטי אישי 24/7

עורכי דין מיסים

משרדנו מייצג למעלה מעשור נישומים, נחקרים ונאשמים מול רשויות המס הישראליות, בנוסף מציע המשרד שירותים משפטיים מותאמים אישית בנושאי המיסוי הבינלאומי - פלילי/אזרחי.

בתחום המיסוי ישנם מקרים המתנהלים במישור הפלילי וישנם מקרים המתנהלים במישור האזרחי, אנו מספקים  שירותים בשני המישורים, יחד עם צוות משפטי וכלכלי מיומן ומנוסה.

משרדנו, ברשות עורך דין מס הכנסה בועז ראובן, פועל בתחום דיני מיסוי בתיקי עבירות מס הכנסה, עבירות מע"מ, עבירות צווארון לבן, הלבנת הון, הליכי גילוי מרצון ומיסוי בינלאומי. השירותים המשפטיים שלנו בתחום המס כוללים ליווי נחקרים, ייצוג משפטי מלא של נאשמים בנושא עבירות מס, מתן חוות דעת מקצועיות, ייעוץ לגבי תכנון מס וכל צורך משפטי רלוונטי – הכל בהתאמה אישית מלאה, תוך מקצועיות ויצירתיות משפטית וכאשר האינטרסים שלכם תמיד עומדים למול עינינו.

דיני מיסוי מהווים ענף משפטי מורכב, מקיף ולעיתים מסועף, ענף משפטי זה נשען על חוקי המס של מדינת ישראל ועל אכיפת חוקים אלו וניהול מערכת המיסוי בידי רשות המיסים. דיני מיסים כוללים אינספור היבטים והגדרות, תקדימים ונהלים, לכן כדי לספק שירות משפטי איכותי ומוצלח יש צורך בהיכרות מעמיקה עם התחום כולו, כמו גם עם מכלול של היבטים כלכליים-משפטיים ופליליים נוספים. החוק הישראלי מגדיר מהן עבירות מס הכנסה ומה העונשים הרלוונטיים לסוגי העבירות השונות, כאשר בהחלט ישנם עונשי מאסר בגין עבירות מס וכמו כן מוטלים קנסות כבדים. אי לכך, שירותי עו"ד מס הכנסה הם קריטיים ובמקרים הרלוונטיים יכולים לשפר מהותית את מצבו של נחקר או נאשם בעבירות מס או לייעל את תכנון המס הלגיטימי שלאדם או עסק.

משרדנו מגיע לכל תיק ולכל לקוח עם ידע מקצועי מעמיק בתחום המיסוי ועם ניסיון מעשי איכותי ומוכח במגוון אדיר של תיקי מס. לאורך שנות פעילות המשרד ייצגנו בהצלחה ובנאמנות ללא פשרות אנשים פרטיים, מנהלים עסקיים, עסקים קטנים ובינוניים, שכירים, חברות ומשקיעי נדל"ן– לקוחות שבחרו בנו, בין היתר, מהסיבות הבאות:

  • מקצועיות: היכרות מעמיקה עם דיני המיסים ועם התחום הכלכלי, לצד למידה מתמדת וחדשנות משפטית.
  • אמינות ושקיפות: אצלנו הלקוח תמיד במרכז במלוא מובן המילה.אנו פועלים תמיד בשקיפות מלאה ומתוך אמינות בלתי מתפשרת מול ועבור הלקוח.
  • יצירתיות: תחום המיסוי הוא מורכב, טכני מאוד ואפילו אפור לעתים – בדיוק בגלל זה אנחנו במשרד מיישמים יצירתיות משפטית לאורך כל הדרך וכדי למקסם את סיכויי ההצלחה שלכם.
  • הצלחות מוכחות: עורכי דין במשרד מומחים בתחום מיסוי ו/או משפט הבינלאומי לצד הצלחות משפטיות רבות מאחורינו, במגוון רחב של תיקי מסים מורכבים.
דילוג לתוכן