צור קשר

  ייעוץ משפטי אישי 24/7

  עורך דין אירופה

  אם אתם אנשים פרטיים או עסקים שאינם מתגוררים  או רשומים באחת ממדינות אירופה ואתם זקוקים לשירותי עורך דין אירופה, אתם בהחלט עשויים להיתקל בקשיים ואתגרים, בהתאם למצבכם ולצרכים המשפטיים שלכם. בנוסף, אירופה אינה מקשה אחת אלא מורכבת מהמון מדינות, חלקן באיחוד וחלקן לא, עם מערכות משפטיות שונות. כך שאתם צריכים לקבל ייעוץ, ליווי או ייצוג מעורך דין בקיא ומנוסה בפוזיציה הייחודית של תיקים ולקוחות ישראליים הזקוקים לשירותים משפטיים באירופה.

  משרד הבוטיק של עו"ד בועז ראובן מתמחה במתן שירותים משפטיים בחו"ל, בהתאמה אישית מלאה, בחכמה ולפי המדינה הספציפית בה אתם זקוקים לסיוע משפטי – כולל ניסיון רב במתן שירותי עורך דין באירופה. המשרד עוסק במיסים, משפט פלילי באירופה וישראל, משפט בינלאומי על שלל גווניו והיבטיו, שוק ההון, חוזים, תיקי אינטרפול, בקשות הסגרה ועוד שלל נושאים משפטיים.

  עו"ד מומחה לאירופה

  אירופה – היבשת הכי רב גונית

  אירופה קרובה מאוד לישראל ומערכת הקשרים בין ישראל ליבשת הגדולה והמגוונת הזו היא כמובן מקיפה ורחבה מאוד, מהיבטים מדיניים ועסקיים אינספור ועד תיירות והרבה ישראלים המתגוררים במדינות אירופה.

  אירופה היא היבשת השלישית הכי מיושבת בעולם, למרות שהיא רק השישית מבחינת גודל פיזי. היא גם כנראה היבשת הכי רב-גונית מבחינת אוכלוסייה, תרבות ומערכות מדיניות-ממשלתיות. עם תושבים מכל העמים ומרחבי העולם, 50 מדינות שונות שחלקן באיחוד האירופי וחלקן אינן חברות בו, מערכות מדיניות וכלכליות מורכבות ורבות, היסטוריה עשירה וסבוכה ועוד המון אלמנטים והיבטים ההופכים את אירופה ליבשת באמת ייחודית ומהותית בעולם.

  ניווט מורכב במרחב המשפטי האירופי

  כאמור, אירופה היא יעד פופולארי מאוד עבור ישראלים, עסקים ואנשים פרטים כאחד, אם התרבויות המגוונות שלה, נופים ואתרים מרהיבים, אוכל משובח ועשיר, אטרקציות בלי סוף וכלכלות משגשגות ומשוכללות. אך לצד אלו, ניווט בנוף המשפטי האירופי בהחלט יכול להיות מאתגר ומורכב מאוד, במיוחד לאלו שאינם תושבי אירופה ואינם מכירים את מכלול החוקים והתקנות של המדינות הספציפיות ולא אחת גם של האיחוד האירופי.

  יש לזכור ולהבין כי אירופה מורכבת מ-50 מדינות שונות, רק 27 מתוכן חברות באיחוד האירופי. זה יוצר סבך מורכב מאוד של מערכות משפטיות, גם מדינתיות וגם כלליות של האיחוד. מה שרק ממחיש ביתר שאת את העובדה שכאשר אתם זקוקים לשירותי עורך דין אירופה, כל כך חשוב לעבוד עם עו"ד מומחה למשפט בינלאומי ולשירותים משפטיים באירופה, בדגש על ייצוג לקוחות שאינם אירופים בהקשר משפטי לאירופה.

   

  שירותים משפטיים באירופה

  לאור הריבוי האדיר של קשרים ישראלים עם מדינות שונות באירופה, שוב גם עסקים וגורמים ממשלתיים וגם אנשים פרטיים, מבין כל היעדים של אספקת שירותים משפטיים בחו"ל, משרד עו"ד בועז ראובן פועל הכי הרבה באירופה ועם המגוון הרחב ביותר של תיקים ולקוחות.

  ההיכרות וההבנה המעמיקות עם המשפט הבינלאומי ועם מערכת המשפט במדינות אירופיות שונות ובמרחב האיחוד האירופי, לצד פעילות שוטפת בתור עורכי דין בישראל, מעמידה את המשרד בעמדה מקצועית המאפשרת לנו להציע ללקוחות שירות מדויק, מושכל ויצירתי לגבי מכלול שירותים משפטיים באירופה.

  משרד עו"ד בעוז ראובן מספק שירותי עורך דין באירופה בכל המרחב האירופי, במדינות האיחוד ומדינות שאינן חלק מהאיחוד. תוכלו לקבל שירות משפטי לישראלים באירופה החל מרוסיה הגדולה ועד קפריסין שכנתנו הקטנה, בכל מדינות מערב אירופה וכמו כן בכל מדינות מזרח  אירופה, בריטניה, סקנדינביה, המדינות הבלטיות, ומדינות דרום אירופה והבלקן.

  דוגמאות לצורך של לקוחות ישראלים בעורך דין באירופה

  • מיסוי: עורך דין אירופה יכול להיות גורם מקצועי חשוב מאוד לגבי מגוון היבטי מיסוי עבור לקוחות ישראלים, אנשים פרטיים ולקוחות עסקיים/מוסדיים כאחד. למדינות אירופיות רבות יש אמנות מס עם ישראל, אך לא לכולן ובכל מקרה יש להכיר את האמנות ואת חוקי ותקנות המס בישראל ובחו"ל. זה כולל שירותים משפטיים באירופה בהקשר למיסים לגבי תושבים חוזרים מאירופה לישראל, ישראלים בעלי נכסים באירופה, עסקים ותאגידים ישראלים המנהלים פעילות עסקית באירופה, תהליכי ייבוא וייצוא, ייצוג בתיקי עבירות מס או חקירות כלכליות עם קשר לאירופה וכן הלאה.

   

  • משפט פלילי: אם אתם או מישהו קרוב לכם הסתבכתם עם מקרה פלילי באירופה, למשל נעצרתם או שמתנהלת נגדכם חקירה, במיוחד אם אתם לא תושבי המדינה האירופאית בה מתנהל המקרה, אתם זקוקים לשירות עורך דין פלילי באירופה שגם יכול להגן על האינטרסים שלכם בתור ישראלים וגם מול הגורמים הרלוונטיים בישראל, כולל בתיקי הסגרה.

   

  • תיקי אינטרפול / יורופול: סיוע משפטי מקיף, מדויק, מהיר וחכם בתיקים בהם מעורבים ישראלים ומל האינטרפול או היורופול (ארגון המשטרה האירופי). זה כולל קבלת מידע, ייצוג, ייעוץ וליווי מקיף בנושאים של הודעות אינטרפול למיניהן, צווי מעצר בינלאומיים, הגשת בקשות לקבלת מידע או למחיקת הודעות ורישום אינטרפול/יורופול, סיוע במקרים הקשורים לבית הדין הבינלאומי בהאג וכן הלאה.

   

  • שירותי משפט בינלאומי באירופה: עורך דין אירופה הפועל גם בתור עו"ד בישראל ומייצג לקוחות ישראלים בתיקים או מקרים הקשורים לאירופה ולמשפט בינלאומי. למשל מקרים של חוזים בינלאומיים מול גורמים באירופה, עבירות הונאה, עבירות סייבר ומחשוב, רגולציה, מיסוי בינלאומי, מכס, משפט ימי וכיוצא באלו.

   

  בנוסף, משרד עו"ד בועז ראובן מספק שירותים משפטיים באירופה ללקוחות ישראלים בנוגע לבקשות הסגרה מישראל לאירופה או בכיוון ההפוך, מטבעות דיגיטליים, פעילויות עסקיות ובשוק ההון, רישום חברות באירופה, פתיחת חשבון בנק באירופה ועוד שלל דוגמאות ושירותים משפטיים.

   

  *המשרד לא עוסק בנושאי "ויזות / אשרות שהייה"

   דילוג לתוכן