צור קשר

  ייעוץ משפטי אישי 24/7

  עורך דין יוון

  השנים האחרונות היו שנים של פריחה בין ישראל ליוון, כאשר הישראלים רק הולכים ומגלים עוד ועוד מיוון, הקסם שהמדינה הקרובה הזו מציעה וגם ההזדמנויות שיש בה, הן מבחינת תיירות וטיולים והן מבחינת השקעות ועסקים. היקפי התיירות הישראלית ביוון הם פשוט אדירים ורק הולכים וגדלים בכל שנה ובנוסף. כל הפעילות המקיפה והמגוונת הזו של ישראלים ביוון, מעלה גם את הצורך והביקוש לשירותים משפטיים למיניהם, כאשר עורך דין יוון מספק את התשובה היעילה ביותר.

  משרד עו"ד בועז ראובן מציע ניסיון עשיר ומגוון במשפט בינלאומי, בדיני מיסוי ובמשפט פלילי בינלאומי, כולל בפעילות ישירה בהקשר המשפטי ביוון, מול גורמים ביוון ומיסוי של השקעות ביוון ע"י ישראלים. אנו מסייעים ללקוחותינו באמצעות התמחות בתחומים רלוונטיים, היכרות איכותית עם משפט בינלאומי ויווני, ניסיון מנצח במיסוי השקעות בינלאומיות וכן באמצעות שיתופי פעולה מקצועיים עם עורכי דין מומחים ביוון עצמה, במקרה הצורך ובהתאמה אישית מלאה לתיק הספציפי של כל לקוח.

  עורך דין להשקעות ביוון

  אחד התחומים בהם יש הכי הרבה צורך וביקוש לשירותי עורך דין יוון הוא כמובן השקעות, בעיקר של ישראלים ביוון. למרות שכלכלת יוון נמצאת במשבר פיננסי, כלכלי וחברתי מסוים ודינמי כבר לא מעט שנים, היבטים שונים של הכלכלה היוונית בהחלט מציעים הזדמנויות ואף רווחים גבוהים – כאשר המשקיעים הישראלים החכמים, הדינמיים והיצירתיים מוצאים במקרים רבים "מציאות" המייצרות להם רווחים מרשימים. 

   מסה משמעותית מאוד של משקיעים פרטיים (ולא מוסדיים דווקא) שרוכשת נכסים ביוון, בעיקר באתונה ובמידה מסוימת גם באיי התיירות הרבים, לצרכי השכרה ויצירת תזרים מזומנים חודשי או לצרכי השבחה ומכירה ליצירת רווח הון והמשך השקעה ביוון. 

  עבור עסקאות אלו צריך בסיטואציות שונות ליווי מקצועי ורשמי של עורך דין יוון. עורך דין ילווה אתכם בכל הנוגע לחוזים מול ספקים ומול שוכרים, בחוזי מכירה של נכסים, בהתנהלות תקינה וחכמה מול הרשויות היווניות הרלוונטיות, בבדיקות הרישום של הנכס שאתם בוחנים, בחינת הסיכון באזור המסוים בו אתם שקלים להשקיע, בהעברת מסמכים עסקיים/פיננסיים/אישיים מישראל ליוון בצורה נאותה וכיוצא באלו. 

  תחום נוסף בו ישראלים רבים זקוקים לליווי וייצוג של עורך דין המכיר את יוון ועולם ההשקעות המתפתח במדינה הוא כמובן מיסוי. ישראלים המשקיעים באפיקים שונים ביוון, חייבים לדווח על הכנסות ונכסים לרשות המיסים בישראל – אפילו אם שילמו מס כלשהו ביוון. זוהי נקודה חשובה ורגישה, גם חובת הדיווח שהיא הגדרה חוקית לתושבי ישראל וגם בהקשר ישיר לשומות מס בגין הכנסות מהשקעות ביוון ובחו"ל. עורך דין מיסים עם התמחות במשפט בינלאומי ומיסוי בינלאומי יסייע לכם לדווח דיווח מלא ותקין לרשות המיסים וגם לשלם את מינימום המס באמצעות תכנון מס חכם וחוקי. 

  שירותים נוספים של עורך דין ביוון

  לצד שירותים משפטיים בהקשר להשקעות של ישראלים ביוון, עורך דין יוון הוא שירות שיכול להיות רלוונטי ונדרש בעוד מצבים שונים, אשר עולים מעת לעת והינם רלוונטיים לישראלים בעלי קשר ליוון. אלו כמה דוגמאות מעשיות:

  • בקשות להוצאת דרכון יווני – לישראלים צאצאים של יוונים שעזבו או ברחו מיוון, לישראל או למדינות אחרות בעולם. 
  • בקשות לאשרת שהייה ממושכת - פרופילים מסוימים של משקיעים זרים ביוון זכאים לאשרת שהייה ממושכת (אשרת זהב), עורך דין יוון מסייע בהגשת הבקשה בצורה הנכונה והיעילה ביותר.
  • ייצוג פלילי ביוון או בהקשר לתביעות בינלאומיות מול גורמים ביוון – למשל ישראלים שהסתבכו בפלילים או בתביעות ביוון או מול גורמים ביוון. 
  • ליווי משפטי בהקשר לחוזים והסכמים בין גורמים עסקיים מישראל לגורמים עסקיים מיוון – חוזים, הסכמים, רגולציה, ליטיגציה וכן הלאה.

   

  זקוקים לשירותי עורך דין יוון ולליווי משפטי הקשור ליוון? פנו היום למשרד עו"ד בועז ראובן לפרטים נוספים וכדי לראות כיצד אנו יכולים לסייע לכם.

   דילוג לתוכן