צור קשר

  ייעוץ משפטי אישי 24/7

  עורך דין פלילי

  עולם המשפט מורכב ממגוון ענפים ותחומים, אך אין ספק כי המשפט הפלילי הוא הענף שזוכה להכי הרבה הד תקשורתי ומודעות ציבורית, כנראה משום שמשפט פלילי, במהותו, עוסק בהסדרה המשפטית והחוקית של החיים בחברה האנושית בה אנו חיים ופועלים, בכך שהוא מגדיר אילו התנהגויות ופעולות נחשבות לא חוקיות ולא קבילות חברתית וכפועל יוצא גם מגדיר גבולות ענישה משמעותיים.

  משרד עו"ד בועז ראובן מתמחה בייצוג וליווי תיקים מהמשפט הפלילי, בכל שלבי התיק, עם ניסיון מעשי מוכח ומקיף של למעלה מעשור בתחום. שירותי המשרד בהקשר למקרים פליליים ניתנים בצורה מותאמת אישית ובמודל עבודה של משרד בוטיק השם את הלקוח במרכז ובמוקד תשומת הלב, תוך יישום מכלול תהליכים ומהלכים לשמירה על האינטרסים שלכם והגעה לפתרון האופטימאלי עבורכם.

  מהו המשפט הפלילי?

  ענף המשפט הפלילי הוא גדול ורחב מאוד, כולל בתוכו עבירות ופשעים המגיעים ממכלול תחומי החיים והחברה, מעבירות אלימות ועד עבירות מס. החוקים המשפטיים של מדינת ישראל מגדירים אילו התנהגויות ופעולות נחשבות פליליות, מה שכפועל יוצא מגדיר את פוטנציאל הענישה ואת סדרי הדין לאותם תיקים ומקרים.

  חוקי המשפט הפלילי מיועדים כאמור להסדיר את ההתנהלות של אינדיבידואלים וגופים שונים בתוך חיי החברה בכללותם במדינה, דרך הגדרות חוקים של "מותר" ו"אסור", הרתעה, ענישה, הטלת קנסות כספיים ואף הטלת קלון על אנשים שהורשעו בעבירות פליליות מסוימות. חשוב להבין כי בעוד שהחוק הפלילי נועד במהותו להסדיר את החיים החברתיים במדינה, כולל המון היבטים שהם בין אדם לאדם, האכיפה שלו היא באחריות המדינה, כך שתיק משפטי פלילי מתנהל בין המדינה וגורמי החקירה והתביעה שלה לבין האדם עצמו (במעמדו המשתנה של נחקר, חשוד, נאשם או אסיר).

  ככלל, הדין הפלילי בישראל הינו מורכב ומקיף מאוד, עם אינספור סעיפים והגדרות שונות הקשורות להיבטים כמו: יסודות של עבירות פליליות, עקרונות בדיני עונשין, רף ענישה בדין העונשין, הגדרת התנהגות פלילית, פרשנויות למשפט פלילי, אחריות פלילית והגנות מאחריות פלילית.

  שירותיו של עורך דין פלילי

  בכל סיטואציה בה אתם מעורבים, בצורה כזו או אחרת ובשלבים כאלו או אחרים, במקרה של עבירות פליליות, חשוב מאוד לקבל ליווי, ייעוץ וייצוג רשמי מטעם עורך דין פלילי. לא כל עו"ד הוא בעל התמחות פלילית, כאשר זה קריטי להיעזר בשירותיו של עו"ד המחזיק בהתמחות ספציפית זו ורצוי ניסיון בסוג העבירה הרלוונטית למקרה שלכם. זה נכון כבר משלבי החקירה הראשוניים וקל וחומר בשלבי חקירה מתקדמים, לפני הגשת כתב אישום או לחלופין לאחר פסק דין ולקראת ערעור.

  עורך דין פלילי מכיר בצורה מעמיקה את הדין הפלילי בישראל, את חוקי העונשין ורף הענישה וכמו כן את סדרי הדין הפלילי, זכויות המיוצגים ובמכלול היבטים הקשורים למשפט פלילי. עורך הדין הפלילי מלווה את לקוחותיו לכל אורך הדרך ואחראי להיבטים כמו ייצוג מול גורמי חקירה ותביעה, הגנה על זכויות, ייצוג בבתי משפט, ערעורים, התנהלות תקשורתית ולמעשה כל מה שהתיק מצריך ואשר יקדם את האינטרסים של הלקוח וימזער עבורו נזקים פוטנציאליים מההליך הפלילי כנגדו.

  כך, עו"ד פלילי לא רק מסייע לחשוד פלילי במהלך החקירה ומייצג אותו בבית המשפט לאחר הגשת כתב אישום, אלא הוא יכול לנסות להגיע להסדרי טיעון מול התביעה, לפעול לביטול כתב אישום, להקלה בענישה ועוד מכלול אדיר של פעולות ודברים שעו"ד מנוסה, מקצועי ויצירתי המתמחה בפלילי עושה כדי לעזור ללקוח שלו בתוך מצב מורכב מכל הבחינות.

  צרו קשר לתיאום פגישת ייעוץ ראשונית וכדי ללמוד עוד על שירותי המשרד וצוותו בתיקי משפט פלילי.

   דילוג לתוכן