צור קשר

  ייעוץ משפטי אישי 24/7

  עורך דין הונגריה

  הונגריה היא מדינה מרתקת אשר בשנים האחרונות מושכת אליה יותר ויותר משקיעים ישראלים, במגוון תחומי פעילות בכלכלה ההונגרית הצומחת והמתפתחת. הונגריה חברה באיחוד האירופי אך אינה חלק מגוש מטבע האירו, היא מהווה במובנים רבים גשר כלכלי ומדיני בין מדינות מרכז אירופה למדינות מזרח אירופה. עורך דין הונגריה יכול לסייע לכם בהקמת פעילויות כלכליות ועסקיות בהונגריה, בנושאי דירות להשקעה, מיסוי בין הונגריה לישראל וכמו כן ייצוג פלילי בתיקים בהונגריה או בעלי קשר להונגריה - עם מומחיות בחוקים ובנהלים המקומיים במדינה, לצד ידע מקיף ורלוונטי לגבי פעילותם של ישראלים במשק ההונגרי.

  משרד עורך דין בועז ראובן עוסק רבות במשפט בינלאומי, הן בתיקים כלכליים והן בתיקים פליליים שונים. המשרד מיישם ידע וניסיון נרחבים במשפט בינלאומי וקשרים אופרטיביים עם גורמים משפטיים כגון משרדים מובילים של עורך דין הונגריה.

  הונגריה נמצאת במרכז אירופה, ללא מוצא לים ועם גבולות לאוסטריה, סלובקיה, קרואטיה, סרביה, רומניה ואוקראינה. לכמה חברות ישראליות יש מתקני ייצור בהונגריה וכמו כן המדינה "מארחת" מרכזי ייצור עבור גורמים עסקיים גדולים וחשובים באירופה, למשל תאגידי הרכב הגרמניים הגדולים. בשנים האחרונות לא מעט ישראלים רכשו דירות להשקעה במדינה, בעיקר בבודפשט הבירה, בגלל מחירים יחסית נגישים וצפי חיובי מאוד לתשואות והשבחה עם ההתפתחויות הכלכליות במדינה.

  זקוקים לשירותי עורך דין לעסקים הונגריה?

  רוצים להקים חברה בהונגריה? מעוניינים לרכוש דירה להשקעה בבודפשט? בוחנים אפשרות לפעילות עסקית המעסיקה עובדים הונגרים? מבססים יחסי סחר עם שותף או ספק הונגרי? עבור כל אלו, ועוד מקרים מגוונים אחרים, עורך דין הונגריה הוא השירות המשפטי והמקצועי שאתם זקוקים לו כדי לעבור את כל המשוכות ולהצליח בפעילות בעלת הקשר למשק ההונגרי הצומח והמתפתח.

  בעוד שבתקשורת הגלובלית, הונגריה לא אחת סופגת ביקורת בהקשרים פוליטיים או מדיניים, דווקא עבור משקיעים, עסקים וגם תיירים ישראלים, ישנה פריחה בקשרים בין המדינות. זאת הודות לקירבה פוליטית בין ממשלת ישראל וממשלת הונגריה, בנוגע לקווי מדיניות שונים והסכמות אידיאולוגיות למיניהן בין הצדדים וכמובן הודות להתפתחות הכלכלית המואצת שהונגריה חווה. המשק ההונגרי נמצא בצמיחה והתפתחות והוא משווע להשקעות חיצוניות איכותיות ולידע וליכולות ששחקנים ישראלים יכולים להביא למדינה – מה שבתורו מעלה את הביקוש לשירותים משפטיים איכותיים לישראלים בהונגריה

  אנו במשרד עורכי הדין בועז ראובן מספקים לכם ייצוג, ליווי וייעוץ בהקשר ישיר לפעילות כלכלית בהונגריה, עם ידע פרטני במשק ההונגרי וידע מקיף ורלוונטי במשפט בינלאומי, מיסוי בישראל ובחו"ל, חוזים והסכמים, תכנוני מס, הקמת חברות בהונגריה וכיוצא באלו.

  עורך דין פלילי בהונגריה

  לצד הפעילות של המשרד בהונגריה בהקשר לקידום פעילות עסקית וכלכלית של ישראלים בהונגריה והיבטי מיסוי שונים עבור לקוחות ישראלים הפעילים בהונגריה, המשרד עוסק גם בתחום הפלילים ומציע את שירותיו ואת קשריו בהקשר ישיר אל עורך דין הונגריה בתיקים פליליים. אם אתם זקוקים לעורך דין פלילי בהונגריה, משרדנו יכול לקדם את התיק שלכם ישירות ועם סיוע מקומי של שותפים אסטרטגיים בבודפשט, כפי שאנו מפעילים שיתופי פעולה דומים במדינות רבות אחרות.

  עורך דין הונגריה בהקשר לפלילים יכול למשל לכלול נושאי עבירות מס, תיקי הסגרה, אישומים בביצוע פשעים ועבירות פליליות של ישראלים בהונגריה וכן הלאה עם שלל מקרים אפשריים.

  צריכים שירותי עורך דין בהונגריה? מחפשים עו"ד לרכישת דירה להשקעה בהונגריה? פנו היום למשרד בועז ראובן ונשמח לסייע לכם בעזרת המומחיות הבינלאומית שלנו והניסיון המוכח שלנו ברחבי יבשת אירופה.

   דילוג לתוכן