עבירות מע״מ

משרד עורכי דין בועז ראובן ושות' מתמחה בכל הקשור לדיני מסים, לרבות עבירות מע"מ. לעורך הדין בועז ראובן, מייסד ומנהל המשרד, יש ניסיון רב שנים בתחום הכולל ייצוג מול רשויות המס ובבתי משפט. הדבר ניכר בין היתר בהתנהלות מקצועית ומוקפדת של כל צוות המשרד, המעניק ללקוח ליווי אישי מקיף לכל אורך הטיפול בתיק עבירות מע"מ. הליווי מבוצע באופן יעיל ויסודי תוך שילוב פתרונות יצירתיים, במטרה להשיג את התוצאות הרצויות ביותר. בנוסף, למשרדנו שיתופי פעולה עם משרדי רואי חשבון ועורכי דין רבים נוספים המסייעים למתן מענה שלם ומהיר ללקוחות.   

משרדנו מתמחה בכל הקשור למע"מ ולעבירות מע"מ, ומייצג את לקוחותיו לאורך כל ההליכים הנדרשים תוך מתן ליווי וייעוץ צמוד מול משרדי מנהל המע"מ ומול רשויות המס. בין היתר, אנו מלווים לקוחות במהלך הליכי השגות שומה מול רשויות המסים, לרבות מתן חוות דעת, וכן אנו מטפלים בנושאי פטור מע"מ או חיוב מע"מ בשיעור אפס. בנוסף, אנו מעניקים חוות דעת בסוגיות שונות של מע"מ ומייצגים את לקוחותינו בכל בתי המשפט בנושאי מע"מ. לאורך השנים ייצגנו לקוחות בכל סוגי עבירות המע"מ והענקנו להם ייעוץ לכל אורך ההליך המשפטי, לרבות ייצוג בפני רשויות החקירה, במשרדי רשויות המסים וייצוג בכל הערכאות המשפטיות.

אנו מטפלים בכל סוגי עבירות מע"מ לרבות עבירות טכניות המטופלות במישור האזרחי, וכן עבירות מע"מ מהותיות המבוצעות מתוך כוונת התחמקות והמטופלות במישור הפלילי. חשוב לציין כי החוק בישראל ומערכת האכיפה מתייחסים בחומרה לעבירות מע"מ, שיכולות להסתכם בקנסות כבדים ואף במאסר ארוך טווח.

  • עבירות מע"מ טכניות - לרוב אין מאחוריהן כוונה פלילית והענישה בגינן נובעת מעצם ביצוע העבירה או המחדל. כך לדוגמא, עבירות טכניות כוללות הגשת דוחות שלא במועדם, העברת מס לא נכונה או אי העברתו של דוח המע"מ החודשי.
  • עבירות מע"מ מהותיות - נחשבות לרוב כפליליות בעלות כוונה לביצוע עבירה במטרה להימנע מתשלומי מע"מ. עבירות אלו יכולות להתבטא בניהול לא כשר של פנקסי חשבונות, השמטתם של דוחות או סיפוק חשבוניות ודוחות פיקטיביים.

 

כתבות שעשויות לעניין אותך