צור קשר

  ייעוץ משפטי אישי 24/7

  עבירות הונאה

  הונאה היא מהעבירות החמורות והמורכבות ביותר בספר החוקים, המחייבת ייצוג משפטי של מומחים כדי לאפשר לגורם המיוצג להגיע לתוצאות האופטימאליות מבחינתו בהתאם לנסיבות. בתקשורת אנו שומעים הרבה על תיקי הונאה בעלי הד ציבורי רחב, בין אם בשל זהות הגורם העברייני ובין אם בשל מורכבות המקרה והסכומים המעורבים. קיימות אפשרויות רבות ושונות של עבירות הונאה, ואי לכך חוקים שונים המגדירים את התחום כולו מבחינה משפטית.

  אם אתם חשודים בעבירות הונאה כלשהן או אתם מעורבים במקרה רלוונטי, ייצוג נכון יכול לשפר את הסיכויים שלכם להפחתה בעונש ואפילו לזיכוי – הייצוג הנכון מבית משרד עו"ד בועז ראובן מומחה למשפט פלילי!

  הונאה. סל של עבירות

  הונאה היא עבירה מורכבת, המתפרסת על פני מספר סעיפי חוק: "סעיף סל" מגדיר קבלת דבר במרמה כעבירה ואילו סעיפים אחרים עוסקים בהונאת נושים, קשירת קשר להונאה, זיוף תעודות, התחזות לאדם אחר ועוד.

  אומנם עבירות ההונאה נפוצות בעיקר במגזר העסקי, אך הן עלולות להתבצע בקלות דעת גם ע"י אנשים פרטיים נורמטיביים נטולי עבר פלילי, כגון נער המזייף תעודת זהות על מנת להיכנס למועדון, מתמחה בעריכת דין המציג עצמו כעו"ד עם רישיון מלשכת עורכי הדין ועוד מקרים רבים ומגוונים.

  עבירות הונאה מבוצעות לרוב לטובת השגת רווח כספי, עסקי ו/או אישי שלא כדין ולא באופן תקין. כמו כן, עבירות אלו יכולות לכלול מרכיב של מרמה, הפרת אמונים, עבירות מחשב מעילה, הלבנת הון וכיוצא באלו.

  בועז ראובן ושות' – ההגנה שלכם בעבירות הונאה עבירות מס של עצמאים

  מכיוון שעבירת ההונאה נחשבת לעבירה ״מתוחכמת״, הדורשת מן המבצע רמה גבוהה של תכנון וביצוע, בלי שהקורבן, אדם פרטי, שותף עסקי או חברה יהיה מודע למעשה ההונאה, כך גם משימת הוכחת קיום עבירת ההונאה וההגנה על הנאשם בהונאה, מחייבת הבנה מעמיקה בתחום עבירות ההונאה.

  משרד עורכי הדין בועז ראובן ושות' מעמיד לרשותכם ניסיון עשיר בייצוג נאשמים בעבירות הונאה. מכיוון שלכל עבירת הונאה יסודות פרטניים משלה ודרכי הוכחה שונות, ומכיוון שהכרעת בית המשפט מתבססת על 3 גורמים עיקריים: המבצע, הנפגע ונסיבות המקרה, צוות המשרד יגבש למענכם אסטרטגיית הגנה מותאמת אישית ויצירתית ויפעל על מנת להפחית את עונשכם ולשפר את סיכויי ההצלחה בתיק. אם אתם חסרי עבר פלילי, הליווי המשפטי המקצועי של צוות המשרד יאפשר לכם, על פי רוב, ליהנות מהקלה משמעותית בעונש או מקנס כספי בלבד ובמקרים מסוימים, אף מזיכוי מלא מאשמה.

  דוגמא לטיפול המשרד בתיק עבירות הונאה

  "א.ג., אשר עבד בחברה לריהוט משרדי, עזב את תפקידו והחל לעבוד בחברה המתחרה, כשהוא שומר ברשותו את קודי הגישה לשרתים של מעסיקו הקודם.

  לאחר שלקוח מוסדי פנה לחברה אותה עזב א.ג. כדי לקבל הצעת מחיר לפרויקט, השתמש א.ג., לטענת התובעת אשר הגישה תלונה במחלקת חקירות מחשב במפלג ההונאה, במידע השמור בשרתי החברה בה עבד בעבר, לשם הגשת הצעת מחיר תחרותית מטעם החברה בה הוא עבר לעבוד.

  במהלך הדיונים הצגנו את טענות מעסיקתו הקודמת של א.ג. כחסרות שחר והוכחנו שא.ג. הוא אדם נורמטיבי ואכן, א.ג. לא הורשע בדין".

   דילוג לתוכן