צור קשר

  ייעוץ משפטי אישי 24/7

  שוק ההון

  ייצוג משפטי פלילי בשוק ההון הוא מהתחומים המשפטיים המאתגרים ביותר, המחייבים שילוב של ידע מעמיק בשוק ההון ויכולת חקירתית מעולם הפלילים.

  שוק ההון וניירות הערך הוא מהתחומים הדינמיים, המרתקים והמורכבים ביותר בעולם העסקים. שוק זה עתיר בתקנות, בהוראות ובפיקוח רגולטורי הדוק, אשר מחד, מסדיר את פעולתו ומאידך הופך אותו למאתגר מהבחינה המשפטית.

  בניגוד לתחומים משפטיים אחרים, ייצוג משפטי פלילי בשוק ההון, מחייב את משרד עורכי הדין להפגין היכרות עמוקה עם השוק והשחקנים הפועלים בו ויכולת חקירתית אפקטיבית, לבחינת התנהלות הנתבע: רשות, בנק, בית השקעות, ברוקר, מרצה או סוחר.

  מחלקת שוק ההון וניירות הערך בהובלת עו"ד בועז ראובן, מעמידה לרשותכם ניסיון עשיר ומוכח במתן ייעוץ וליווי משפטי מקיף בהיבטים הפליליים של שוק ההון.

  המחלקה הפועלת תוך עמידה בדרישות חוק ניירות ערך בישראל, מתמחה בייצוג חברות דואליות הנסחרות בבורסה בישראל ובבורסות בחו"ל ובניהול תיקים משפטיים מול הרשות לניירות ערך בארה"ב. כמו כן, המשרד ילווה אתכם בניהול תיקי תביעה מול בתי השקעות אשר סיפקו פלטפורמות השקעה מפוקפקות, בנקים ובתי השקעות שלא פעלו בהתאם להוראות החוק ו/או הרגולציה ומנהלי תיקים שפיזרו הבטחות שווא או חרגו מנהלי ייעוץ תקינים.

   דילוג לתוכן