צור קשר

  ייעוץ משפטי אישי 24/7

  ​ ​​מימון סטארטאפים

  קרנות הון סיכון, משקיעי אנג'ל, משקיעים פרטיים שמביאים כסף "מהבית", מימון המונים, הנפקה – ישנם כיום מגוון אפיקי ​מימון סטארטאפים אפשריים וזמינים, כאשר לכל אחד יש כמובן יתרונות, חסרונות ומאפיינים ספציפיים. מה שבטוח, אם אתם יזמים עם רעיון מבריק ויכולות מעשיות להביא אותו לכדי יישום מעשי אך זקוקים למימון חיצוני, אתם צריכים גורם מקצועי שילווה אתכם, ישמור עליכם ויוודא שהכל נעשה בצרוה תקינה וחכמה. לצד משקיעים, אפיקי מימון, כוח אדם מעולה וכן הלאה, כחלק מגיוס ההון למיזם שלכם, אתם צריכים גם עו"ד מומחה ב​מימון startups.

  משרד עו"ד בועז ראובן הוא משרד בוטיק עם יחס מותאם אישי ומקצועיות חסרת פשרות, משרד המתמחה, בין יתר הנושאים והתחומים, גם בליווי וייצוג סטארט-אפים בהליכי מימון, גיוסי הון, הסכמי השקעה ומכלול היבטים של הייטק, הון סיכון, משפט מסחרי, דיני תאגידים, מיסוי והשווקים הפיננסיים. 

  ליווי משפטי שמסייע לסטארטאפ שלכם להמריא

  כאשר אתם כיזמים מקבלים שירותים איכותיים ותפורים לצרכים שלכם מטעם עו"ד ​מימון סטארטאפים, אתם מקבלים ליווי יקר מפז, כזה אשר בהחלט יסייע ל- startup  שלכם להמריא ולהגשים את היעדים הכי גדולים שלכם. כיום, גיוסי הון ואפשרויות ​מימון סטארט-אפ מצריכים ליווי משפטי מדויק ומותאם אישית, בדיוק כפי שנדרש עורך דין עבור חוזים, הסכמים למיניהם, רגולציה ובאופן כללי כדי לקדם את הפעילות הטכנולוגית והעסקית שלכם לרמה הבאה, כל הזמן קדימה והלאה אל עבר ההצלחה והצמיחה האפקטיבית. 

  ליווי וייצוג משפטי בהקשר של ​מימון סטארטאפים כולל מכלול רחב מאוד של היבטים ופעולות, החל באיתור אפיקי מימון ריאליים ומתאימים ועד ניהול מלא, עד הפרטים הקטנים ביותר, של כל תהליך גיוס הון, השקעה או קבלת אשראי למיזם החדשני שלכם. לאורכו ורוחבו של מחזור חיי הסטארט-אפ שלכם, בין אם תגיעו להנפקה, לאקזיט או "פשוט" לחברה גדולה וחזקה המוכרת מוצר או שירות לשווקי היעד שלה, אתם זקוקים לניהול חכם ויעיל של כל היבטי המימון שלכם.

  המהות של שירותי עו"ד לצורך ​מימון סטארטאפים

  כאמור, יש היום המון אפשרויות לגייס מימון והון למיזמי startups בישראל. כך, אתם יכולים לקבל מימון ממשלתי דרך רשות החדשנות או המדען הראשי למשל, לקבל מימון מוסדי דרך קרנות הון סיכון מבוססות וגדולות וכמובן לגייס ​מימון סטארטאפים פרטי דרך אנג'לים וקרנות הון פרטיות, מישראל וכל רחבי העולם. כל אפיק מימון וגיוס הון שכזה מצריך פעילויות ואספקטים משפטיים שונים ומשמעותיים, שלבים שחייבים לעבור, מסמכים שיש להכין ולפעול לפיהם, חוזים מחייבים ורשמיים, רגולציה שונה ופרטנית ועוד ועוד. 

  בכל שלב במימון המיזם שלכם תזדקקו, כפי שכבר הסברנו, לליווי משפטי הדוק ומותאם ספציפית למאפיינים הייחודיים שלכם. ליווי משפטי כזה כולל למשל ובין היתר:

  • הכנה, ניסוח וניהול של הסכמי תיווך גיוסי הון.
  • הקמת קרנות הון.
  • הכנה, פיקוח וליווי של הסכמי השקעה מול משקיעים וגורמי מימון למיניהם.
  • הגנה על זכויות היזמים מול משקיעים וגורמי מימון – מבחינת זכויות והגדרות ניהוליות, הקצאת מניות, שליטה, מימוש, מקרים ותגובות וכן הלאה. 
  • סיוע משפטי הקשור לשלל היבטי רגולציה הקשורה ל​מימון סטארטאפים ולפעילות השוטפת בכללותה.
  • סיוע וליווי משפטי הדוק ואשר שומר על האינטרסים של המיזם בתהליכי רכישות, מיזוגים וכל צורה אחרת של גיוס הון.
  • במקרה הצורך ואם רלוונטי, סיוע באיתור גורמי מיומן רלוונטיים, בניית קשרים וסיוע במו"מ בין המיזם למשקיעים ו/או גורמי המימון. 
  • סיוע משפטי, רגולטורי ובירוקרטי לטובת קבלת מענקי מימון, הגשת בקשות מימון שונות וכדומה. 

  מימון נכון ואפקטיבי, אשר מנוהל נכון ותוך כדי שמירה על האינטרסים שלכם וקבלת ערך מוסף מהמשקיעים וגורמי המימון שלכם, יכול להיות ההבדל בין צמיחה והתפתחות של המיזם שלכם, לכן חשוב להיעזר באופן צמוד ושוטף בשירותיו של עו"ד המתמחה ב​מימון סטארטאפים ובליווי משפטי כללי של סטארטאפים ומיזמים חדשניים בתחומי הטכנולוגיה.

   דילוג לתוכן